Od 7 lat jesteśmy autoryzowanym dealerem marek STIHL i VIKING. Dzięki temu moemy zaoferować naszym Klientom najwyższej jakości urządzenia i akcesoria do pracy w lesie i w ogrodzie. Ponadto dzięki szkoleniom, które odbywaliśmy w siedzibie STIHL możemy Państwu fachowo doradzić w wyborze odpowiedniego urządzenia do Państwa potrzeb. Zapewniamy również serwis gwarancyjny (w niektórych przypadkach równie pogwarancyjny) urządzeń STIHL oraz VIKING.

Co oferujemy?

Pilarki STIHL

Pilarki STIHL

W naszej ofercie posiadamy piły łańcuchowe STIHL dla zastosowań w domu, rolnictwie lub lesie. Posiadamy również akcesoria do pilarek oraz części zamienne.

Kosiarki VIKING

Kosiarki VIKING

Kosiarki VIKING znane są z solidności oraz mocy. Dzięki temu idealnie nadają się do koszenia przydomowych trawników jak i muraw stadionów piłkarskich.

Fachowe doradztwo

Fachowe doradztwo

Jako autoryzowany dealer STIHL byliśmy zobligowani do przejścia odpowiednich szkoleń w siedzibie firmy STIHL. Dzięki nim możemy fachowo doradzić naszym Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu jak i jego eksploatacji.

Serwis

Serwis urządzeń

Posiadamy własny punkt serwisowy urządzeń marek STIHL i VIKING. Naprawy przeprowadzamy wyłącznie na oryginalnych częściach STIHL. Dzięki temu serwisowane u nas urządzenia mogą pracować wiele lat.

Masz do nas pytanie?

Śmiało! Chętnie na nie odpowiemy!

Napisz do nas

lub zadzwoń

Dziękujemy!

Niedługo się z Tobą skontaktujemy i odpowiemy na Twoją wiadomość.