Targi rolnicze 2020 – lista targów i wydarzeń dla rolnictwa

Części Rolnicze > Blog > Targi rolnicze 2020 – lista targów i wydarzeń dla rolnictwa

Chociaż jedne z największych targów rolniczych w Polsce, czyli Polagra-Premiery 2020 odbywające się w Poznaniu oraz Centralne Targi Rolnicze  już za nami to kalendarz jest pełen dużych targów i imprez związanych z rolnictwem. W tym artykule zaprezentujemy ich listę z podziałem na miesiące.

luty

Mazurskie Agro Show

Mazurskie AGRO SHOW to największa i najliczniej odwiedzana przez wystawców i zwiedzających wystawa rolnicza w Polsce północno – wschodniej. Podczas 2 dni wystawy zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą ok. 200 wystawców.

Gdzie: Ostróda

Kiedy: 8-9 luty

Targi Ferma

Targi Ferma są to targi przeznaczone dla hodowców bydła, trzody chlewnej oraz drobiu podczas których pojawi się ok. 200 wystawców. Targi są podzielone na targi FERMA BYDŁA oraz FERMA ŚWIŃ I DROBIU.

Gdzie: Łódź

Kiedy: 14-16 lutego

AGRO-PARK

Targi Rolnicze AGRO-PARK to dwudniowe wydarzenie stworzone z myślą rolnikach, właścicielach i osobach zarządzających gospodarstwami rolnymi oraz firmach usługowych. Profesjonalnie przygotowani pracownicy firm będą udzielać porad na temat najnowszych technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie między innymi z zakresu upraw roślin czy chowu zwierząt.

Gdzie: Lublin

Kiedy: 29 luty – 1 marzec

marzec

Targi AGROTECH

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach to największa halowa wystawa rolnicza w Polsce. W zeszłym roku targi odbierdziło 75 tys. gości, którzy podziwiali ponad tysiąc maszyn zaprezentowanych przez ponad 750 wystawców z 25 państw. A to wszystko działo się 11 halach o powierzchni 66 tys m2.

Gdzie: Kielce

Kiedy: 13-15 marca 2020

AKTUALIZACJA

Ze względu na aktualnie panującą sytuacje związaną z koloronowirusem SARS – CoV-2 organizator podjął decyzję o przesunięciu terminu targów na czerwiec 2020. Decyzja podyktowana jest rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego oraz konsultacją z wojewodą świętokrzyskim.

maj

Zielone Agro Show

ZIELONE AGRO SHOW to wystawa, która poświęcona jest nowoczesnej technice i technologii produkcji pasz zielonych dla bydła. Poza wystawcami oferującymi nowoczesne maszyny rolnicze odwiedzić można także firmy produkujące nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, folie rolnicze, elementy wyposażenia budynków inwentarskich oraz wiele innych. Na wystawie zaprezentuje się ok. 150 wystawców. 

Gdzie: Ułęż

Kiedy: 23 – 24 maja

czerwiec

Pomorskie Agro Targi

Gdzie: Lubań

Kiedy: 7 czerwca

Targi Agro-Tech

Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH w Minikowie to  wystawa dla producentów rolnych i ekspertów z branży. Jest to największa wystawa rolnicza w północno-zachodniej Polsce. Główna specjalizacją targów AGRO-TECH jest technika rolnicza, która zajmuje ok. 75% powierzchni. Na ubiegłorocznej edycji targów zaprezentowało się 130 wystawców, a gościło na nich ok. 35 tysięcy zwiedzających.

Gdzie: Minikowo

Kiedy: 20-21 czerwca

Żuławskie Targi Rolne

Gdzie: Stare Pole

Kiedy: 20-21 czerwca

wrzesień

AGRO SHOW

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW to wydarzenie organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW to wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci maszyn i urządzeń rolniczych, a także producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Podczas 4 dni wystawy zaprezentuje się ok. 800 wystawców w tym 120 z zagranicy. W poprzednim roku wystawę odwiedziło 140 tysięcy zwiedzających

Gdzie: Bednary

Kiedy: 17-20 września 2020

 

Udostępnij na:

Podobał Ci się ten post?

Oceń go klikając na gwiazdki!

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów 2

Nie ma jeszcze ocen! Bądź pierwszym, który go oceni.

Komentarze