Zabawki Bruder – wady, zalety, opinie. Czy warto je kupić?

Części Rolnicze > Blog > Zabawki Bruder – wady, zalety, opinie. Czy warto je kupić?

Coraz częściej wśród zabawek dzieci związanych z rolnictwem (ale nie tylko) można spotkać się z zabawkami firmy Bruder. Dlaczego stały się tak popularne? Jakie są ich wady i zalety? Na te i inne pytanie postaramy się odpowiedzieć w tym wpisie.

Zalety zabawek Bruder

Jakość

Niepodważalną zaletą zabawek Bruder jest ich jakość. Brudery są wykonane z wysokiej jakości plastików, która gwarantuje nie tylko to, że dzieci będą mogły się nimi cieszyć, ale co ważniejsze bezpieczeństwo dzieci. Do produkcji zabawek niemiecki producent używa tych samych materiałów, jakie wykorzystywane są przy produkcji samochodów.

Dbałość o szczegóły

Kolejną niewątpliwą zaletą opisywanych zabawek jest to, że zabawki Bruder są wykonane z bardzo dużą dbałością o szczegóły. Wyglądają wręcz identycznie co ich pierwowzory. Dodatkową rzeczą przyciągającą uwagę dzieci jest to, że posiadają wiele ruchomych i rozkładanych elementów (jak np ruchome elementy headera przy kombajnach). Zabawki Bruder są kompatybilne ze sobą i można je łączyć w zestawy, a dzięki temu dziecko może tworzyć zabawkowe gospodarstwo.

Części zamienne

Dostępność części zamiennych do zabawek jest cechą bardzo rzadko spotykaną wśród producentów zabawek. Choć zabawki Bruder są wykonane z wysokich jakości materiałów to nie są niezniszczalne. Jednak gdy w jakiś sposób zabawka zostanie uszkodzona to nie znaczy, że nadaje się do wyrzucenia. Bruder zapewnia wiele części zamiennych do swoich zabawek i zgubienie lub uszkodzenie jakiegoś elementu nie musi znaczyć, że zabawka będzie rzucona przez dziecko w kąt.

Szeroki wybór

Zabawki Bruder są produkowane głównie z myślą o chłopcach, którzy w jakimś stopniu interesują się rolnictwem. Bruder posiada szeroką gamę maszyn i urządzeń rolniczych jak: ciągniki, kombajny, przyczepy, pługi, siewniki, sieczkarnie takich producentów jak: Claas, John Deere, New Holland, Lemken i innych.

Bruder

Wady zabawek Bruder

Cena

Największą wadą zabawek Bruder jest ich wysoka cena. Wynika to z tego, że są zabawki Bruder są wykonane z zdecydowanie lepszych materiałów niż ich tańsze odpowiedniki z Chin. Większość zabawek kosztuje w przedziale 100 – 150 zł (ciągniki), zaś większe jak kombajny mogą kosztować powyżej 200 zł

Podsumowanie

Zabawki Bruder poza ceną nie posiadają większych wad i ich zakup na pewno spowoduje uśmiech na twarzy dziecka. Najbardziej odpowiednie będą raczej dla starszych dzieci (powyżej 3 roku życia).

Udostępnij na:

Podobał Ci się ten post?

Oceń go klikając na gwiazdki!

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów 1

Nie ma jeszcze ocen! Bądź pierwszym, który go oceni.

Komentarze